A1 Finale Iz "Jugoslavenske Partizanske Rapsodije"
A2 Šume, Šume, Pjesme Iz Borbe
B1 Bilećanka
B2 Naša Pjesma
B3 Pesnata Na Goce
B4 Mitraljeza
B5 Gavran
B6 Drug Tito
B7 Pjesma Slobodi
ploca 5-
omot 5-
A Savez Komunista Jugoslavije U Borbi Za Dalji Razvitak Socijalističke, Samoupravne I Nesvrstane Jugoslavije - Izvodi Iz Referata Na XI Kongresu Saveza Komunista Jugoslavije 20. Juna 1978. Godine
B Savez Komunista Jugoslavije U Borbi Za Dalji Razvitak Socijalističke, Samoupravne I Nesvrstane Jugoslavije - Izvodi Iz Referata Na XI Kongresu Saveza Komunista Jugoslavije 20. Juna 1978. Godine
A1–Lado Leskovar - Na Straži
A2–Dragan Antić - Pešadijo, Pešadijo
A3–Slavko Perović - Tvoji Poljupci
A4–Tihomir Petrović - Znamo Sve Valove Mora
A5–Boba Stefanović - Pesma Regruta
A6–Dušan Jakšić - Jedan, Dva
A7–Simeon Gugulovski - Naj Bo Ana Ali Marijana
B1–One I Oni - Ponoćna Patrola
B2–Majda Sepe - Stara Navada
B3–Zafir Hadžimanov - Odsustvo
B4–Nada Knežević - Taj Sretan Dan
B5–Krunoslav Slabinac - Tvoje Pismo
B6–Lola Novaković - Budi Najbolji Vojnik
ploča 5-
omot 4+
A1 Steg Partije
A2 Partiji Za Rođendan
A3 Partijo Slavna
A4 Pesma Za Partijata
A5 Veliki Ukaz
A6 Pesma Za Partijata
A7 Pesem Bratstva In Edinstva
B1 Kompartijo Mirisavo Cvijeće (Rukovet Narodnih Pesama)
B2 S Imenom Tvojim
B3 Partiji
B4 Pod Vođstvom Partije
C1 Neka Kongres To Zapiše
C2 Partijo Majko
C3 To Je Pesma Komunista
C4 Partijo Naša
C5 Za Kongres Partije
C6 Kolijevko Slavnoga SKOJ-a
D1 Pod Stijegom Crvenim
D2 Pozdrav Partiji
D3 Partijo Slavna Naša
D4 Kompartijo Zlato Moje
D5 Partijo
D6 Poruka Partije
ploča 5-
omot 5-
A1–Nikola Karović - Ratne Zastave
A2–Dragan Antić - Pesma Raketnih Jedinica
A3–Zafir Hadžimanov - Na Tatkovinata
A4–Gazmend Palaska - Da Nam Domovina Cveta
A5–Mešoviti Hor Umetničkog Ansambla JNA - Artiljerac
A6–Ženski Hor Umetničkog Ansambla JNA - Tri Druga
B1–Senka Veletanlić i Zafir Hadžimanov - Pesna Za Herojot Svih Naumov
B2–Nikola Karović - U Zemlji Heroja
B3–Žarko Dančuo - Dobro More Galebe Mira
B4–Marija Balint - Rat Je Bio A Mi Djeca
B5–Marjetka Falk - Pilotov V Pozdrav
B6–Slobodan Stanković - Orlovi Našeg Neba
ploča 5-
omot 5-
A1–Ljupka Dimitrovska - Mi Znamo Naš Put
A2–Nikola Mitić - Naš Komandant Tito
A3–Mešoviti Hor Umetničkog Ansambla JNA - Svečana Obaveza
A4–Zdravko Čolić - Složni Smo
A5–Miki Jevremović - Zemlja Snova
A6–"Ladarice" - IV Kordunaška Udarna Brigada
B1–Dečji Hor Doma JNA Beograd - Pozdrav Armiji
B2–Senka Veletanlić I Zafir Hadžimanov - So Imeto Na Tito
B3–Biljana* I Ljiljana Milovanović - U Titovom Rodnom Domu
B4–Tamara Pavlović - Ime Joj Se Sja - Jugoslavija
B5–Sabri Fejzulahu - Na Stanici
B6–Mešoviti Hor Umetničkog Ansambla JNA - Plovi, Plovi Galebe Mira
ploca 5-
omot 4
A1–Revijski Orkestar, Muški Hor I Ženski Oktet Umetničkog Ansambla JNA - Naš Kapetan
A2–Slavko Perović - Piši Mi Svakog Dana
A3–Nikola Knežević - Rastanak Naše Čete
A4–Zoran Leković - Mali Vojnik
A5–Nikola Karović - Naš Pozdrav
A6–Lado Leskovar - Kanonirska
A7–Nikola Knežević - Odlični Strelci
A8–Kemal Monteno - Jednog Dana Pet Drugara
B1–Elvira Voća I Simeon Gugulovski - Nek Vas Sreća Prati
B2–Gaby Novak - Vojnikova Mati
B3–Arsen Dedić - Kad Se Vratim
B4–Radojka Šverko - Znam Šta Si Hteo Da Mi Kažeš
B5–Dušan Jakšić - Za Vojničku Ljubav
B6–Miki Jevremović - Pesma Pilota
B7–Simeon Gugulovski - Našata Armija Na Mirot
B8–Tihomir Petrović - Pod Suncem Domovine
ploca 5-
omot 5-
Rukovet Partizanskih Narodnih Pesama O Titu
Druže Tito, Ti Si Nam Jedini
Drug Tito U Boj Zove
Druže Tito, Jagodo Iz Rose
Ratuj, Tito, Čestito Ti Bilo
Tito, Slobodo
Trgan Tito Od Grad Belgrad
Druže Tito, Naš Maršale Prvi
Druže Tito, Sokolovo Krilo
Druže Tito, Ljubičice Bijela
Druže Tito, Mi Ti Se Kunemo
Lijepo Ti Je Druga Tita Kolo
-
Pozdrav Titu
Drug Tito
Tito Nek' Vodi Nas
Uz Maršala Tita
Pesem O Titu
Heroj Tito
Titovo Ime Ko Sloboda Zrači
Dok Zbori Tito
Pozdrav Titu
Vodi Nas Večno Dragi Tito
Tito Posvetol Sončev Zrak
Tito Na Baškoj
Vezem Titu Košulju Od Zlata (Za Glas, Flautu I Harfu)
Druže Tito Sokolovo Krilo
Tvoje Ime
Devojački Zavet
Zapojmo Tito
U Titovom Zavičaju
ploča 5-
omot 5-
A1–Zafir Hadžimanov - Armija Jugoslavije
A2–Meri Cetinić i Dječiji Zbor Doma JNA Split "Srdelice" - Pjesma Je Oružje Mira
A3–Tatjana Dremelj i Marijan Križovnik - Naše Čete
A4–Elvira Voća - Cvjetaj Zemljo Sretnih Ljudi
A5–Gazmend Pallaska - Tito-Hero (Tito-Heroj)
A6–Ana Štajdohar i Dečji Hor Doma JNA Beograd - Jugoslavijo, Sretno Rasti S Nama
B1–Zoran Jašek - Kada Bih Obojio Slobodu
B2–Grupa "Poslednja Igra Leptira" - Mi Vozači
B3–Dragan Mijalkovski - Ovde Vojnik Jas Sum Mlad
B4–Klapa "Šibenik" - Gustirna
B5–Katalin Farkaš - Sutjeska
B6–Revijski Orkestar i Mešoviti Hor Umetničkog Ansambla JNA*, Džez Orkestar RTV Novi Sad - Pesma Vidova JNA: Hej, Vojnici, Vazduhoplovci; More I Mornari; Pešadijo, Pešadijo; Svi Smo Jedna Armija
ploča 5-
omot 5-
A1–Zorica Kondža - Dođi Kao Prijatelj
A2–Klapa "Šibenik" - Ostali Su Mandrači I Kale
A3–Vesna Ivić - Antiratna
A4–Žarko Mamula - Rasti Zemljo
A5–Ivo Pattiera - Rascvjetana Grana
A6–Miki Jevremović - Mikula Mali
A7–Marijana Lončar - Spavaj Mi Sine
A8–Slobodan Mišević - Vrime Mi Je
B1–Meri Cetinić - Jedina Zemljo O Mati Moja
B2–Đuka Čaić - Ptica Slobode
B3–Tedi Bajić I Ženska Klapa "JNA" - Podgoro
B4–Grupa "777" - Zlatni Kraju Moj
B5–Lordan Sirišćević - Pjesma Mornaru
B6–Željka Ročić-Lide I Grupa "Fortuna" - Ponesi Pjesmu Mira
B7–Jovica Škaro I Zbor O.Š. "Prva Proleterska Brigada" Split - Crveni Gariful
B8–Neno Papić I Klapa "Lučica" - Ova Mladost
ploca 5-
omot 5-
A1–Hor* I Orkestar RNS - Steg Partije
A2–Kamerni Hor Iz Bečeja - I Tamburaški Orkestar RTVNS* Druže Tito Mi Ti Se Kunemo
A3–Hor* I Orkestar Radio Novog Sada - Elvtárs A Sorsunk = Druže, Naša Sudbina
A4–Mešovita Grupa Pevača* I Narodni Orkestar RTVNS - So Súdruhom Titom = Uz Maršala Tita
A5–Mešovita Grupa Pevača SNP-a Novi Sad* I Narodni Orkestar RTVNS - Tito Drag Tovarăš = Druže Tito
A6–Mešovita Grupa Pevača SNP-a Novi Sad* I Tamburaški Orkestar RTVNS - Товариш Тито = Drug Tito
A7–Kamerni Hor Iz Bečeja* I Tamburaški Orkestar RTVNS - Aoj, Tito Ružico I Smilje
A8–Dečja Vokalna Grupa Iz Bačkog Petrovca Uz Narodni Orkestar RTV Novi Sad - Pieseň O Titovi = Pesma O Titu
A9–Mešovita Grupa Pevača SNP-a Novi Sad* I Narodni Orkestar RTVNS - Mareșalul Tito = Druže Tito, Naš Maršale
A10–Mešovita Grupa Pevača SNP-a Novi Sad* I Tamburaški Orkestar RTVNS - Марш XVI Дивизии = Marš XVI Divizije
B1–Grupa »Sunce«* I Revijski Okrestar RTV Novi Sad - Himna Akcijaša
B2–Grupa Pevača Osn. Škole »Petőfi Sándor« Novi Sad I Instrumentalni Ansambl RTV Novi Sad - Titó Elvtárs
B3–Kvetoslava Čanji, Revijski Orkestar RTV Novi Sad - Keď Nám Slnko Zakryla Čierňava = Kad Nam Sunce Bude Pomrčalo
B4–Ileana Okolišan-Baba, Revijski Orkestar RTV Novi Sad - Eroul Tito = Heroj Tito
B5–Olena Popović I Revijski Orkestar RTV Novi Sad - У Жеми Титовей = U Titovoj Zemlji
B6–Grupa »Zipp«*, Revijski Orkestar RTV Novi Sad - Titó Elvtárs Harcba Szólit = Drug Tito U Boj Zove
B7–Grupa »Žetva«*, Revijski Orkestar RTV Novi Sad - Kolo Druga Tita
ploča 5
omot 5
A1–Unknown Artist - Mi Smo Snaga
A2–Josipa Lisac I "Ladarice" - Dvanaesta Je Majka Slavonije
A3–Franc Koren - Svetli Kresovi
A4–Ibrica Jusić - Svijetliš U Tmini
A5–Marko Novosel - Himna Srca Moga
A6–Dragan Mijalkovski - Zemjo Naša Najskapa
B1–Kvartet "Studio" - Zabruje Tako Pjesme Znane
B2–Gazmend Palaska I VIS "ING" - Perpara Brigadier (Naprijed Brigadiri)
B3–Krunoslav Cigoj - Matija Gubec, Revolucionar
B4–Đani Maršan - Ima Jedna Divna Zemlja
B5–Neda Ukraden I "Kamen Na Kamen" - Majka
B6–Dalibor Brun - Vi, Mada Mladi
ploca 5-
omot 5-
A1–Ansambl »Mostarske Kiše« - Republika
A2–Krunoslav Slabinac - Ostajte Ovdje
A3–Grupa »777« - Složna Srca, Složno Rade
A4–»Teška Industrija« - Nikola Tesla
A5–Grupa »Libertas« - Hasta La Vista En Cuba
B1–Grupa »Pro Arte« - Prijatelju Daleki
B2–Zafir Hadžimanov - Crvena Je Krvca
B3–Drago Mlinarec - Domovina
B4–Dragan Mijalkovski - Zemjo Se Vraḱam
B5–Meri Avsenak - Balada O Človeku
B6–Tereza Kesovija I Dječji Zbor - Svijet Je Naš
ploča 5-
omot 5-
A1–Nikola Mitić, Mješoviti Hor RTVSA - Oda AVNOJ-u
A2–Amila Tafro I Hor Vojnika Kasarne "Slobodan Princip-Seljo" - I Ženski Hor RV I PVO U Titovom Zavičaju
A3–Hor Vojnika Kasarne "Slobodan Princip-Seljo" - I Ženski Hor RV I PVO U Titovoj Zemlji
A4–Zvonko Kompes I Hor Vojnika Kasarne "Slobodan Princip-Seljo" - I Ženski Hor RV I PVO Zelengora
A5–Nikola Mitić - Balada O Sutjesci
A6–Sokrat Kajević I Mješoviti Hor RTVSA - S Titom Gordo Stojimo Mi
B1–Milan Jurač I Mješoviti Hor RTVSA - Šume, Šume
ploca 5-
omot 5-
A1 Zemla To Je
A2 Putem Slobode
A3 Vojnička Balada*
A4 Brački Admirali
A5 Zagreb, Zagreb, Zagreb
A6 Univerzijada
B1 Pjesme Ratnika - Pjesme Vojnika (Prva Proleterska - Po Šumama I Gorama - Mornarska - VI Lička, Udarna Divizija - Partizanska Eskadrila - Kud Narodna Vojska Prođe - Prva Proleterska - Kad Porasteš Sine - Kad U Vojsku Pođem - Svečana Obaveza - Bila Je Jedna Četa - Mi Znamo Naš Put - Naš Pozdrav - Svi Smo Jedna Armija - Prva Proleterska)
B2 Od Jutra Do Povečerja - Kolaž Melodija Iz Vojničkog Života (Fanfara - Kad U Vojsku Pođem - Piši Mi Svakog Dana - Vojnička Elegija - Fanfara - Povečerje - Patrola - Fanfara)
B3 Stazama Slobode
ploca 5-
omot 5-